exhibiran یا exhiniran مسئله این است !

زمانی که مستاجر تعاونی محترم کارکنان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران بودیم و دفترمان بین سالنهای ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ ، ۱۳ بود ، درخواست خط تلفن دادیم و سه خط تلفن به ما دادند که یکی از خط ها ۲۲۶۶۲۸۲۵ بود . در طول مدت استفاده از این خط متوجه شده بودیم که تماسها به نوعی عجیب است و حتی شرکتی زنگ می زند و درخواست برگزاری نمایشگاه می کند تا اینکه در جستجوی وب سایت مربوطه ( مشخص است کدام وب سایت را عرض می کنم ) متوجه شدم که شماره مربوط به یک بخش نمایشگاه است و واحد تلفنخانه این شماره را به اشتباه برای ما وصل کرده و از آنجا که ما کلی پول کاتالوگ و کارت ویزیت داده بودیم و مدیر محترم مربوطه هم اعتراضی از این بابت نکرده بودند ، هیچگاه خط از ما گرفته نشد .

امشب پس از مشاهده تقویم نمایشگاهی شهرآفتاب در سایت شرکت غرفه ، تعجب کردم از اینکه ۱۸ رویداد دارد و تاریخ تنظیم تقویم یکم آبان ماه ۹۶ ( تقریبا ۲۵ روز بعد از تاریخ امروز) ذکر شده . ناخوداگاه “نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب” را در گوگل تایپ نمودم و به اشتباه وارد “این صفحه شدم ” شدم و پس از کلیک بر روی “​www.Exhibiran.Com” وسط صفحه به یک سایت نمایشگاهی جدید برخوردم با عنوان “Exhiniran” که قطعا بواسطه عدم چک کردن لینک توسط مسئول مربوطه ، پس از کلیک های اشتباه مراجعه کنندگان ، با تجسم اینکه حتما بعدا مشتری پیدا خواهد کرد بوجود آمده است .

اینکه این لینک به سایت exhiniran  باید برای کدام مدیر محترم مهم می بود که اصلاح شود در تخصص بنده نیست ، ولی اصلاح آن در همین لحظه باعث نجات عده ای از سردرگمی خواهد شد !

از کجا ورود کردم؟ از اینجا

 

صفحه مربوطه که از طریق گوگل به آن هدایت می شوید
صفحه مربوطه که از طریق گوگل به آن هدایت می شوید

 

صفحه سایت جدید exhiniran
صفحه سایت جدید exhiniran

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *