نقش خبر در صنعت نمایشگاهی را جدی بگیریم!

یکی از مهمترین مواردی که باید به عنوان یک مجری برگزاری یا مشارکت کننده در نمایشگاه جدی بگیریم ، “خبر برگزاری یا حضور در نمایشگاه”  است . خبر برگزاری برای مجری مهم است زیرا فراخوانی است برای دعوت بازدیدکنندگان از نمایشگاه و همچنین اعلام درج این رویداد در رزومه برگزاری نمایشگاه های موفق سازمان مطبوعش .

به عقیده من خبر مشارکت در نمایشگاه برای شرکتهای مشارکت کننده اهمیتی هم طراز تمام هزینه هایی که برای مشارکت موفق در نمایشگاه انجام شده را دارد، ولی متاسفانه معمولا در بازه برگزاری نمایشگاه آنقدر سرشرکتها شلوغ است و آن قدر درگیر خود امر مشارکت هستند که توجه لازم به این مهم نمی شود و در اغلب موارد مشاهده می کنیم که در بولتن یا وب سایت شرکتها درج می شود که در “نمایشگاه .. شرکت نمودیم !” در حالی که بهتر است سه خبر ۱- می خواهیم در نمایشگاه … شرکت نماییم (حضور خواهیم داشت)، ۲ – در نمایشگاه … که هم اکنون در حال برگزاری است، حضور موثر به عنوان مشارکت کننده (غرفه دار) داریم و ۳ – در نمایشگاه … شرکت نمودیم و دستاوردمان … بوده است .

چندی قبل دوست گرامی جناب دارابی در وب سایت معظم آریافیر متنی را به نقل از وب سایت خبر رسمی تحت عنوان “چگونه خبر برگزاری یک نمایشگاه یا رویداد را منتشر کنیم؟” منتشر کردند که واقعا عالی و کاربردی برای مجریان محترم بود و امروز هم مقاله “برای نگارش خبر حضور شرکتمان در نمایشگاه چه نکاتی را باید رعایت کنیم” را از همین وبلاگ “اخبار رسمی” در اکسبیز قرار دادم که امیدوارم مورد رضایت مجریان و مشارکت کنندگان گرامی قرار گیرد.

مطالعه متن :چگونه خبر برگزاری یک نمایشگاه یا رویداد را منتشر کنیم؟

مطالعه متن :برای نگارش خبر حضور شرکتمان در نمایشگاه چه نکاتی را باید رعایت کنیم

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *